Skupaj ustvarjajmo inovativne rešitve

Razvojni inženir
Oracle / Senior (m/ž)

Opis delovnega mesta

Delo obsega analizo, projektiranje, razvoj, testiranje in vzdrževanje kompleksnih informacijskih sistemov.

Vsebina dela je zanimiva, izdelki tvojega dela pa koristni za vse.

V svoj tim vabimo izkušenega razvijalca, ki:

  • Tekoče govori SQL in PL/SQL
  • Obvlada Oracle Forms in Oracle Reports (ali se je pripravljen naučiti)
  • Pozna Oracle Designer (ali se je pripravljen naučiti)
  • Ve kaj je Apex in ga zanima delo z njim

Kaj ponujamo

Skrbimo za odlično delovno okolje. Delo opravljamo odgovorno in profesionalno. Gradimo in živimo kulturo medsebojnega zaupanja in spoštovanja. Stremimo k povečanju strokovnega znanja in osebni rasti vsakega posameznika in si pri tem pomagamo ter se podpiramo. To je naša obljuba in hkrati pričakovanje od novih član.

Se vidiš, kot del naše ekipe?

Pošlji svojo prijavo z življenjepisom in spremnim pismom (obvezno) na job@comland.si.

Oracle / Junior (m/ž)

Če si pripravljen/a na sodelovanje, odgovornost in razvoooj – veliko takšnega in drugačnega razvoja, se nam lahko pridružiš!

Razvijamo informacijske sisteme, ki se dotikajo praktično vsakega prebivalca Slovenije. Torej tudi tebe, tvoje družine, prijateljev in znancev.

Zato je naše delo resno in odgovorno, čeprav se znamo v ekipi skozi učenje in napredek tudi zabavati.
Mentorstvo in rast v dobro utečeni ekipi zagotovljena!

Poleg zgoraj omenjenih vrlin od kandidatov pričakujemo nekaj predznanja in izkušenj:

  • Pozna abecedo ali že govori SQl in PL/SQL
  • Morda že pozna ali se je pripravljen naučiti Oracle Forms, Oracle Reports in Oracle Designer.

Skrbimo za odlično delovno okolje. Delo opravljamo odgovorno in profesionalno. Gradimo in živimo kulturo medsebojnega zaupanja in spoštovanja. Stremimo k povečanju strokovnega znanja in osebni rasti vsakega posameznika in si pri tem pomagamo ter se podpiramo. To je naša obljuba in hkrati pričakovanje od novih članov.

Si za?

Pošlji svojo prijavo z življenjepisom in spremnim pismom (obvezno) na  job@comland.si

Comland, sinergija posameznikov

Našo ekipo neprestano dopolnjujemo s talenti iz različnih IT področij. Vabimo vas, da nam pošljete življenjepis in spremno pismo na job@comland.si.

Veselimo se srečanja z vami!